iOnRoad - Augmented Reality Driving

Haritalar Navigasyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $0.99
  • Boyut 38.2 MB
  • Sürüm 1.5.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici iOnRoad Ltd.
iOnRoad uygulamasını İOS mobil cihazınıza indirerek daha sağlıklı ve temkinli sürüşler yapabilirsiniz.

iOnRoad  uygulamasını İOS mobil cihazınıza indirerek daha sağlıklı ve temkinli sürüşler yapabilirsiniz. Çünkü akıllı uyarıcınız iOnRoad  artık yanınızda.

iOnRoad uygulaması gelişmiş akıllı telefonların gücünü kullanarak sürüşü gerçek zamanlı olarak geliştirir. Uygulama akıllı telefonun yerel kamerasını, GPS'ini ve sensörleri, ana araçta bulunan araçları tespit etmek için kullanıyor ve sürücüleri tehlikede olduklarında uyarıyor.

Visual Radar, sürücünün önündeki nesneleri gerçek zamanlı olarak eşleştirerek, sürücünün yerinde algılayıcılar kullanarak şimdiki hızını hesaplar. Araç tehlike altına girdiğinde, olası bir çarpışmayı uyarmak için görsel ve işitsel bir uyarı açılır, böylece sürücünün zamanla frenlemesine izin verilir.

Cihazınızı aracınızın bir köşesine sabitleyin ve iOnRoad önümüzdeki trafiği tanıyacak ve muhtemel çarpışmaları uyaracaktır. iOnRoad sizi arka planda çalışırken bile sesli ve görüntülü uyarılarla çarpıştığında sizi uyarır. Uygulamamız bunların yanı sıra sizlere park halindeki aracınızı bulma konusunda da yardımcı olur. 

En iyi araba bulma aracı. Otomatik olarak park edilmiş olduğunuzu algılar ve park yerinizin fotoğrafını çeker. Daha sonra sizi GPS ile aracınıza yönlendirir ve anlık görüntü sizi kapalı mekanlarda da yönlendirir.

 

iOnRoad - Augmented Reality Driving indir